+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

O firmie

Agrad – naszą miarą jest Twój sukces.


Głównymi polami działania firmy AGRAD są:

Zaczęło się od pasji, którą było pozyskanie i przetwarzanie informacji o terenie. Już w 96 roku uczestniczyliśmy w pierwszych wdrożeniach takich systemów, które poprzedzone były pomiarami klasycznymi. Intensywnie uczestniczyliśmy w rozwoju zastosowania technologii GPS, totalstation, a w chwili obecnej technologi UAV (fotogrametria lotnicza za pomocą dronów) oraz BIM.

Naszym celem jest dostarczenie właściwej informacji w części formalno – technicznej. Dlatego z zasady weryfikujemy dane dotyczące ewidencji gruntów, przebiegu sieci uzbrojenia podziemnego i informacji z zakresu geologii i hydrogeologii.

Uczestniczymy w wielu projektach inżynieryjnych, deweloperskich, infrastrukturalnych i hydrologicznych. Każdy projekt jest indywidualny i posiada specyficzne warunki. Nasze wieloletnie doświadczenie jest wspólnym mianownikiem pomiędzy inwestorem,  architekturą, konstrukcją, drogownictwem oraz pracami instalatorskimi. Jesteśmy autorami wielu projektów, które z powodzeniem zostały zrealizowane.

Fascynujące  w naszej profesji jest to, kiedy dochodzimy do wniosku, że czujemy się już pewnie w nowej technologii, a powstaje kolejna innowacja. I tak przeszliśmy drogę – taśma, dalmierz laserowy, totalstation, GPS, Dron, Lidar… 

W chwili obecnej stanowimy grupę 19 osób, która złożona jest z inżynierów geodezji i kartografii, architektury, grafików oraz pracowników technicznych.

Twórcą i właścicielem firmy jest inżynier geodezji i kartografii Marcin Kostrzewski, posiadający uprawnienia zawodowe w zakresach 1, 2, 4; uprawnienia lotnicze UAV(MR)<25 kg; uprawnienia płetwonurka OWD.

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl