+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Mapy geodezyjne Jelenia Góra

Budowa domu to jedno z większych wyzwań, których podejmujemy się w dorosłym życiu. Ogromna ilość spraw do załatwienia, zatrudnienie ekipy i kierownika, wykonanie projektu, zakup materiałów, dopełnienie formalności w urzędzie – bez tych wszystkich elementów wymarzony budynek nie mógłby stanąć. Jednak zanim na dobre zaczniemy wylewać fundamenty, stawiać ściany oraz ciągnąć kanalizację, do przejścia jest kilka ważnych kroków, bez których budowa się nie rozpocznie. Jednym z nich jest przygotowanie mapy geodezyjnej. W Jeleniej Górze możemy pomóc Ci w tej kwestii.


Mapa geodezyjna Jelenia Góra – co to takiego i do czego jest potrzebna?

Mapa geodezyjna to aktualny dokument sporządzony na podstawie mapy zasadniczej. Musi zostać wykonana przez uprawnionego geodetę, ponieważ od narysowania pierwotnej wersji często mija wiele lat, a podziały na niej pokazane są zazwyczaj niezgodne ze stanem faktycznym i mają charakter poglądowy. Mapa geodezyjna zawiera ważne informacje na temat zagospodarowania terenu, jego uzbrojenia, ukształtowania oraz dane z ewidencji budynków i gruntów.


Mapa geodezyjna jest potrzebna podczas przygotowywania projektu architektoniczno-budowlanego budynku i planowania zagospodarowania terenu wokół niego. To właśnie ten rodzaj mapy geodezyjnej (Jelenia Góra) towarzyszy właścicielom na wszystkich etapach projektowych przy większości kwestii związanych z energetyką, gazem, kanalizacją, wodą i innymi sieciami.

Aby geodeta mógł sporządzić dokładną mapę geodezyjną w Jeleniej Górze, potrzebne mu są informacje na temat działki, takie jak położenie, numer oraz obręb ewidencyjny. W dalszym ciągu dokonuje porównania mapy zasadniczej pod względem stanu faktycznego, a kiedy znajdzie różnice, wprowadza je na mapie geodezyjnej (Jelenia Góra).


Mapy geodezyjne Jelenia Góra

Poszukujesz geodety, który wykona dla Ciebie aktualną mapę geodezyjna w Jeleniej Górze? Zapoznaj się bliżej z ofertą Biura Geodezyjno-Projektowego AGRAD. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, wykształconych oraz doświadczonych geodetów, którzy precyzyjnie wykonują swoją pracę tworząc mapę geodezyjną w Jeleniej Górze. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie oraz poświęcamy im maksymalną ilość uwagi, ponieważ wiemy, jak ważna jest budowa nieruchomości od początku do końca dla każdego właściciela ziemi bądź inwestora. Dlatego dbamy o wysoki poziom oferowanych usług – Ty będziesz zadowolony z naszej pracy, a my zyskamy kolejnego usatysfakcjonowanego klienta.

Jeśli zainteresowała Cię oferta i chcesz skorzystać z naszych usług w celu sporządzenia mapy geodezyjnej (Jelenia Góra), skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapoznamy Cię ze wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi naszej pracy, ceny za wykonanie mapy geodezyjnej oraz terminu realizacji.

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl