+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Geodeta w Szklarskiej Porębie

Planujesz rozpocząć budowę i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia geodety w Szklarskiej Porębie? Wykonujemy mapy do celów projektowych, tyczymy budynki i inne elementy zagospodarowania terenu, a także uczestniczymy w zakończeniu budowy. Kierujemy się profesjonalizmem i korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki czemu wykonywane przez nas pomiary nie zajmują sporo czasu i są bardzo dokładne. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.


Profesjonalny geodeta – Szklarska Poręba

Oferujemy profesjonalne usługi związane z trzema rodzajami inwestycji. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną w zakresie geodezji indywidualnej. Możemy szybko pojawić się w terenie i dokonać potrzebnych pomiarów, na każdym etapie prac budowlanych. Standardowo jedna inwestycja powinna się wiązać z trzema działaniami. Na początku nakreślimy mapę do celów projektowych, co pozwoli usytuować budynek. Później zapewniamy wsparcie na etapie tyczenia budynku, badając jego zgodność z projektem, a także ustalamy zero budynku. Po budowie natomiast pomagamy w zebraniu dokumentacji geodezyjnej, która jest potrzebna do otrzymania pozwolenia na użytkowanie obiektu i składa się z mapy i inwentaryzacji powykonawczej. Obsługujemy także skomplikowane inwestycje deweloperskie oraz hotelowe, badając warunki geologiczne, hydrologiczne oraz przyrodnicze z uwzględnieniem dendrologii. Ponadto współpracujemy z organizatorami takich przedsięwzięć, jak inwestycje przemysłowe, infrastrukturalne oraz sportowe. Wyróżniamy się pod względem dokładności pomiarów i wyznaczeń.


Geodeta Szklarska Poręba – dlaczego my?

Swoją pracę rozpoczęliśmy już w 1996 roku. Od początku inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się z najbardziej skomplikowanymi i obszernymi zadaniami. Korzystamy między innymi z GPS, totalstation (tachimetru), BIM czy UAV (fotogrametrii lotniczej z wykorzystaniem dronów). Dysponując bogatym zapleczem technicznym, możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego zlecenia. Zatrudniamy wykwalifikowanych i pracowników, którzy cały czas podwyższają swoje kompetencje. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i inwestorami i deweloperami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki którym nasza praca przebiega szybko, ale jest przede wszystkim dokładna. Jesteśmy też terminowi i gwarantujemy przyjazną, ale też rzetelną współpracę. Zapraszamy!

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl