+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Geodeta w Karpaczu

Potrzebujesz sprawdzonego i rzetelnego geodety w Karpaczu? W Agrad na pewno go znajdziesz. Od lat działamy na polskim rynku, dzięki czemu w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i fachową wiedzę. Firma powstała z pasji, a jej celem stało się dostarczanie konkretnych informacji w części formalno-technicznej. Zależy nam na tym, byś zawsze miał dostęp do wszystkich potrzebnych danych, dlatego zawsze dokładnie je weryfikujemy. Kluczową kwestią dla każdego pracownika firmy jest pomoc każdemu klientowi w osiągnięciu sukcesu. Jest to istota istnienia Agradu i jeden z najważniejszych powodów, dla których cały czas się rozwijamy.


Geodeta Karpacz – oferta

W ofercie Biura Geodezyjno – Projektowego Agrad świadczone są najwyższej jakości usługi geodezji indywidualnej, obsługi inwestycji deweloperskich i hotelowych, a także inwestycje przemysłowe, infrastrukturalne i sportowe oraz technologie innowacyjne i inżyniera miernicza. Jeśli szukasz specjalistów geodetów w Karpaczu z zakresu geodezji i kartografii proponowane przez moją firmę usługi wykonywane są w sposób szczegółowy i profesjonalny. Szeroka oferta firmy jest wynikiem dbałości o klientów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywana praca była satysfakcją zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Twoje zadowolenie jest największym motywatorem naszych działań i źródłem zadowolenia.


Geodeta w Karpaczu – dlaczego warto?

Agrad Biuro Geodezyjno – Projektowe jest wynikiem pasji i wieloletniej pracy nastawionej na rozwój i przyczyniania się do Twojego sukcesu. Dzięki ofercie firmy uzyskasz pewność fachowo wykonanej usługi, która jest odpowiedzią na Twoje wymagania, oczekiwania oraz indywidualne potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu geodetów Agrad ma za sobą realizację wielu ważnych projektów, które przyczyniły się do zwiększenia renomy firmy i znacznego poszerzenia grona jej klientów. Jest to niezwykle ważne, fascynujące i rozwijające.

Geodeta Karpacz

Przez lata firma, jak i geodeci brali udział w wielu projektach, które charakteryzowały się specyficznymi warunkami i personalnym podejściem. Każdy geodeta (Karpacz) stara się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zrealizować zlecenie tak, abyś był w 100% zadowolony z podjęcia decyzji o wyborze naszej firmy. Twoja pozytywna opinia jest dla mnie sukcesem, dlatego każdorazowo angażujemy się w powierzany projekt i poświęcamy mu maksimum uwagi. W ciągu wielu lat istnienia Agrad z sukcesem zrealizowaliśmy bardzo dużo projektów, a spod naszej ręki wyszedł stadion Karpacz, z którego jesteśmy dumni, podobnie jak z wszystkich pozostałych realizacji.

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl