+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Geodeta w Jeżowie Sudeckim

Szukasz profesjonalnego geodety w Jeżowie Sudeckim? Doskonale trafiłeś!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Geodeta w Jeżowie Sudeckim – geodezja indywidualna

Jeśli szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego geodety w Jeżowie Sudeckim, to właśnie go znalazłeś. Głównym polem działania naszej firmy jest geodezja indywidualna. Pomagamy osobom, które zakupiły nieruchomość i pragną zidentyfikować ją w terenie. Jesteśmy w stanie podzielić Twoją działkę na mniejszą w celu jej zbycia, a także przygotować wszelką dokumentację do celów projektowych. Jeśli zdobędziesz pozwolenie na budowę, wyznaczymy budynek i z przyjemnością poprowadzimy obsługę Twojej inwestycji. Na końcu współpracy przygotujemy dla Ciebie dokumentację powykonawczą do odbioru budowy oraz ujawnienia zmian w ewidencji gruntów i KW. Zatem jeśli zależy Ci na zatrudnieniu najlepszego geodety w Jeżowie Sudeckim, nie czekaj – sięgnij po telefon i skontaktuj się z naszą firmą.


Geodeta w Jeżowie Sudeckim – obsługa inwestycji hotelowych i deweloperskich

Szukasz geodety w Jeżowie Sudeckim specjalizującego się w obsłudze inwestycji hotelowych lub deweloperskich? Świetnie trafiłeś! Mamy doświadczenie w realizacji różnorodnych obiektów hotelowych i wielorodzinnych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży konstrukcyjnej, architektonicznej i instalatorskiej. Podczas współpracy dokładnie badamy warunki hydrologiczne, geologiczne i przyrodnicze, aby w kolejnych etapach nie pojawiły się żadne utrudnienia. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i fachowe doradztwo.


Geodeta w Jeżowie Sudeckim – inwestycje infrastrukturalne, sportowe i przemysłowe

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w obsłudze inwestycji indywidualnych, hotelowych i deweloperskich, ale również sportowych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Na co dzień zajmujemy się obsługą różnorodnych obiektów m.in. drogowych, dzięki czemu mamy duże doświadczenie i możemy zaoferować klientom fachową obsługę. Gwarantujemy powtarzalną dokładność pomiaru i wyznaczenia realizowanych elementów. Warto zaznaczyć, że jesteśmy również specjalistami od technologii innowacyjnych i inżynierii mierniczej. Zatem, jeśli poszukujesz geodety w Jeżowie Sudecki, posiadającego szeroki zakres wiedzy i wieloletnie doświadczenie, skontaktuj się z nami!


Geodeta Jeżów Sudecki – dlaczego warto nas wybrać?

Szukasz najlepszego geodety w Jeżowie Sudeckim? Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat nas? Otóż nasza firma już w 1996 roku uczestniczyła w pierwszych wdrożeniach systemów, które były poprzedzone klasycznymi pomiarami. Uczestniczyliśmy w rozwoju wielu innowacyjnych technologii, m.in. GPS, UAV czy BIM. Sprawujemy nadzór nad wieloma projektami, jednak każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie pracujemy według schematów, gdyż zależy nam na efekcie. Ponadto możemy pochwalić się wieloma projektami, które zostały skutecznie zrealizowane i cieszą się świetnymi opiniami klientów. Gwarantujemy skuteczność, terminowość i rzetelność!

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl