+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Geodeta w Janowicach Wielkich

Praca geodety opiera się na korzystaniu z dokonań w gałęzi nauki, jaką jest geodezja. Zajmuje się ustalaniem wielkości oraz kształtu Ziemi, a także określeniem położenia punktów na jej powierzchni. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie pomiarów terenowych, a także ich opracowań graficznych w formie map. Wynik takiego pomiaru służyć może także do sporządzenia dokumentu prawnego, chociażby podczas rozgraniczeń nieruchomości.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych usług z zakresu geodezji oraz jesteś mieszkańcem Janowic Wielkich lub okolic, to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.


Geodeta Janowice Wielkie

Nasza firma Agrad powstała z miłości do pozyskiwania i przetwarzania informacji o terenie. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i znajomością najnowocześniejszych technik pomiarowych. Zatrudniamy fachowców geodetów, którzy doskonale wiedzą, jak wykonać swoją pracę dobrze. Nieustannie dbamy także o rozwój geodetów (Janowice Wielkie), a także komfortowe warunki pracy. Wychodzimy z założenia, że dobre samopoczucie naszych pracowników bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

W swojej ofercie mamy do Twojej dyspozycji geodezję indywidualną. Jeżeli dopiero co zakupiłeś nową nieruchomość – chętnie pomożemy Ci zidentyfikować ją w terenie, a także rozpoznać warunki techniczne, które jej towarzyszą. Dzięki pomocy geodety (Janowice Wielkie) możliwe będzie również podzielenie jednej, dużej działki na kilka mniejszych. Być może dopiero czekasz na pozwolenie na budowę? Zachęcamy Cię do kontaktu z nami, gdyż zaraz po jego uzyskaniu możemy zająć się wyznaczeniem Twojego budynku i poprowadzeniem obsługi całej inwestycji. Warto by takimi czynnościami zajął się doświadczony geodeta. Janowice Wielkie i okolice to tereny, które nie są nam obce.


Profesjonalny i sumienny geodeta Janowice Wielkie

Niewłaściwie przeprowadzone pomiary geodezyjne mogą narazić Cię na utratę pieniędzy oraz czasu. Jako firma dbamy głównie o zadowolenie swoich klientów, więc do każdego zlecenia podchodzimy odpowiedzialnie i indywidualnie. W związku z tym, że jesteśmy jednym z liderów na rynku dostarczania usług z zakresu geodezji – serdecznie zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Oprócz profesjonalnie wykonanych pomiarów zawsze dbamy o skrupulatne przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Po naszej współpracy oczekiwać możesz terminowości oraz wysokiej jakości usługi. Dotychczasowi klienci mają na temat naszej firmy bardzo dobre zdanie. Niewątpliwie wynika to także z atrakcyjnej ceny, którą przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych naszymi usługami.

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl