+48 607 427 738 biuro@agrad.pl

Cennik usług geodezyjnych w Jeleniej Górze

Trudno jest nam dziś wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez różnego rodzaju map. To właśnie dzięki nim nie tylko mamy możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie się znajdujemy, ale także zapoznania się z dokładną trasą, którą musimy pokonać, aby dostać się do wybranego przez siebie punktu. Dzięki mapom z profilami topograficznymi znacznie łatwiej jest podróżować i chodzić na różnego rodzaju wycieczki, nie gubiąc przy tym drogi. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak złożonym i wymagającym procesem jest stworzenie takiej mapy. Zanim zostanie wykonany precyzyjny rysunek, muszą zostać poczynione różnego rodzaju obliczenia i pomiary, w tym jedne z najważniejszych, czyli geodezyjne.

Geodezja to dziedzina nauki, która zajmuje się ustalaniem dokładnego kształtu i wielkości ziemi. Oprócz tego za jej pomocą można bez większego kłopotu określić położenie punktów na jej powierzchni. Poza mapami geodeci pomagają przy sporządzaniu różnego rodzaju dokumentów tekstowych, które mają znaczenie np. podczas rozgraniczania nieruchomości.

Jeżeli poszukujesz firmy, która realizuje różnego rodzaju usługi geodezyjne, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Zakres cen w cenniku usług geodety w Jeleniej Górze jest bardzo konkurencyjny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Geodeta w Jeleniej Górze – cennik

Badania geodezyjne są dosyć specyficzne, dlatego też nie ma stałego cennika zawierającego ceny tego typu usług. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników, takich jak rozmiar powierzchni terenu, na którym prowadzone są badania. W wielu przypadkach są one jednak bardzo przydatne, natomiast istnieją sytuacje, które wręcz wymagają posiadania rezultatów takich badań.


Cennik – geodeta Jelenia Góra – dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od wielu lat, stale zapewniając naszym klientom wysokiej jakości usługi. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę, umiejętności i narzędzia, które wykorzystujemy w naszej pracy, aby zapewnić osobom, które potrzebują naszej pomocy dokładne pomiary geodezyjne i nie tylko. Wybierając naszą firmę, możesz mieć więc pewność, że wszystko zostanie zorganizowane i przeprowadzone w pełni profesjonalnie.

Opinie osób, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług, są bardzo pozytywne. Chwalą one profesjonalne podejście naszych pracowników, szybką realizację pomiarów, a także bardzo atrakcyjne ceny. Cennik usług geodety jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeśli interesuje Cię któraś z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. A jeśli masz jakieś pytania – z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Potrzebny Geodeta? Porozmawiajmy!

Przyjedź do nas

Siedziba główna:
ul. Kilińskiego 4, 58-500 Jelenia Góra

Biura czynne:
pon. - pt. 7:30 - 17:00

Zadzwoń do nas

Biuro (tel/fax):
(075) 643 24 12

Geodeta Marcin Kostrzewski:
607 427 738

Napisz do nas

Biuro:
biuro@agrad.pl